پیام مدیر عامل

میهمان گرامی
با سلام
حضور ارجمند شما را در وبگاه شرکت داروسازی تریتا داروی هزاره سوم گرامی می‌دارم. «تریتا» نامی است بزرگ، یادآور چهره تابناک یکی از نخستین پزشکان و درمانگران تاریخ انسان، از سرزمین پارس. او که با علم و عشق و مهربانی بیماران را درمان می‌کرد و چنین بوده رسم زیبای درمان در این آب و خاک.
شرکت داروسازی تریتا داروی هزاره سوم در سال ۱۳۹۰ به همت گروهی از پژوهشگران داروسازی کشور با هدف تولید نانوداروهای خوراکی با پشتوانه بیش از یک دهه پژوهش مستمر و هدفمند پا به عرصه وجود نهاد. با فاصله اندکی، مجوزهای اولیه لازم از سازمان ها و مراجع ذیربط اخذ و چرخه تولید به سوی پایلوت و صنعتی جهت دهی شد.
تریتا داروی هزاره سوم در زمره اولین شرکت های دارویی دانش بنیان کشور شناسایی و مورد تایید قرار گرفت. هم اکنون این مجموعه توانمند علمی دارای دو مرکز جامع تحقیق و توسعه دارویی با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران و زنجان با محوریت نانوفناوری، یک مرکز تحقیقات مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دو کارخانه در حال ساخت و راه اندازی در شهرک های صنعتی زنجان و قزوین با استانداردهای اروپایی می‌باشد.
با تکیه بر بیکران دادار هستی و بکارگیری تمامی توان، تجربه و تخصص گروه، بر آن هستیم تا با گسترش مرزهای دانش و فناوری بشری در زمینه نانوداروها، راهی نو برای درمان از رهگذر کاربست دستاوردهای نوین نانوفناوری بگشاییم.
دستان پرتوان تمامی آنان را که به آینده ای بهتر برای درمان بیماری های نوع بشر و بالندگی ایران بزرگ در سطح جهان در این عرصه‌ی بایسته می‌اندیشند، با افتخار می‌فشاریم.